Vhodné do obýváků, ložnic, chodeb i dětských pokojů.

Dřevěné podlahy, parkety

Svět dřevěných podlah je obrovský. Při výběru dřevěné podlahy je důležité vědět, jaký typ dřevěné podlahy je pro vás ten pravý. Nejen u nás se setkáte s následujícím dělením:

Vícevrstvé dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy patří mezi nejluxusnější podlahové krytiny na světě. Jejich atraktivní vzhled a syrová dominance vytvoří v každé místnosti, do které se položí, neopakovatelně příjemnou a hřejivou atmosféru. Dřevěné podlahy se pyšní originalitou, vysokou odolností, pevností a dlouhou životností. Váháte-li, jakou podlahovou krytinu do svého bytu nebo domu použít, volbou dřevěné podlahy určitě nepochybíte. Navštivte naši prodejnu v Brně a vyberte si z nabídky kvalitních dřevěných podlah!

Masivní prkna

Jedná se o celomasivní prkna v různých délkách, které jsou většinou určeny výrobou. Nejčastěji jsou v nabídce dubová prkna, jejichž povrch je povrchově upraven tvrdým voskovým olejem.

Parkety a vlysy

Jsou to celomasivní dřevěné parkety v různých rozměrech a šířkách. Nejtypičtějším rozměrem je rozměr 70x490mm. Stále větší oblibu si získávají také Exotické dřevěné podlahy působící velmi exklusivně, díky svému ojedinělému vzhledu. Dodávají se buď jako masivní parkety, nebo jako průmyslové mozaiky.

Naše nabídka

Aktuálně vám nabízíme dřevěné podlahy od těchto předních výrobců podlahových krytin:

Dřevěné podlahy PARADOR

Německý výrobce třívrstvých dřevěných podlah.

 

Dřevěné podlahy ESCO

Tato česká firma vyrábí dřevěné podlahy. Zaměřuje se na výrobu celomasivních dubových prken, u kterých si zákazník zvolí barvu a strukturu povrchu (hladkou, kartáčovanou či postaršenou).

Dřevěné podlahy FEEL WOOD – SECA

Masivní dřevěné podlahy FEEL WOOD vám do každého interiéru dodají originální kus přírody.

Chtěli byste se dozvědět více o dřevěných podlahách? Máte zájem o prohlídku?